Kapsulat me Vaj nga Farat e Sheges

SKU: PROD-18077
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,200 L

Përshkrim

Kapsulat Xhelatinore Phenomenal me Vaj te Farave te Sheges nga Produkte Natyrale
Suporton shendetin e trupit, Mbron Kunder Plakjes, Antioksidant
Kapsula 500mg
Ky produkt permban vaj natyral dhe te shendetshem.
Shtrydhur me metoden e ftohte, i pa rafinuar dhe perpunuar. i pasur me vitamina dhe minerale. Burim vegjetarian i omega3 dhe omega 6.
Suporton shendetin e trupit , flokut dhe lekures ne pergjithesi. Natyral dhe 100% i paster
Ndihmon ne balancimin hormonal ku ndikon ne funksionimin e gjirit, prostates dhe qelizave tek zorra e trashe.
Ndihmon dhe suporton enet e gjakut dhe arteriet.
Kapsula 500mg
iso: 9001
iso: 22000
Standardet e PMP
 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5