Serumi Mie Rigjenerues AHA 30ml

SKU: PROD-20347
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

50 Në Stok

2,500 L

Përshkrim

Serumi Mie Rigjenerues AHA 30ml

Serumi Mie Rigjenerues AHA siguron heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës dhe rigjenerimin e lëkurës.

I jep lëkurës një pamje më të gjallë, të butë dhe të lëmuar.

Kontribuon në rregullimin e tonit të lëkurës, hidratimin dhe rritjen e shkëlqimit të lëkurës.

Ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së shenjave të akneve dhe njollave të errëta.

Përdorimi: Aplikojeni çdo mbrëmje duke e masazhuar si një shtresë e hollë në lëkurë të pastër, duke përjashtuar zonën e syve. Nëse përdoret gjatë ditës, plotësoni kujdesin tuaj me një krem kundër diellit. Aplikoni disa pika serum duke masazhuar derisa të përthithet.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5