Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Hena per Flok Normal

SKU: PROD-20358
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

250 Në Stok

1,200 L

Përshkrim

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Hena per Flok Normal

Shampo me nje performance te larte per nje pastrim te mire te flokeve.

Kujdes intensiv me ingrendient, te cilet rigjallerojne flokun e demtuar duke i rikthyer elasticitetin.

Produkt profesional per perdorim te perditshem, pH neutral.

Per efikasitet me te larte keshillohet perdorimi i nje kondicioneri per floket, ne kete menyre do te permisohet dukshem tekstura e flokeve si dhe do te stilohen me lehte.

Permban proVitamine B5, e cila penetron flokun dhe e forcon ate, duke e ber me te shendetshem dhe me shklqyes.

Benefitet e permbajtjes se Kreatines jane per forcimin, mbrojtjen dhe lejon stilimin me lehtesi te flokeve.

Perdorimi: Masazhoni me shampo flokun e lagur

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5