LEPARES Tonik kundër rënjes së flokëve

SKU: PROD-20534
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

25 Në Stok

1,200 L

Përshkrim

TONIK KUNDËR RËNJES SË FLOKËVE

Tonik i përzier me rozmarinë dhe kafeinë

Falë ekstraktit të rozmarinës dhe kafeinës që përmban, kujdeset për lëkurën e kokës dhe flokët.

Ushqen lëkurën dhe ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve.

I jep flokëve një pamje të fortë dhe më të plotë.

Falë ekstraktit të marshmallow, ekstraktit të xhinsengut dhe vitaminës B3 në përmbajtjen e tij, ndihmon në forcimin e fijeve të dobëta dhe të dëmtuar të flokëve.

I jep një aromë të këndshme flokëve me ekstraktet e saj të këndshme. Flokët fitojnë një pamje më të ndritshme, të gjallë, më të plotë dhe të bukur.

 

PËRMBAJTJA DHE PËRFITIMET 

Përbërësit natyralë si rozmarina, kafeina, lulja e marshmallow, xhinsengu dhe mentoli në këtë produkt luajn një rol të vecant në kujdesin e flokëve.

Këta përbërës natyralë ushqejnë dhe mbrojnë flokët tuaj me një sërë përfitimesh.

Rozmarina është një barishte që përdoret për kujdesin e flokëve prej shekujsh.

Stimulon skalpin dhe qarkulliminm e gjakut ne skalp.

Ajo ushqen folikulat e flokëve duke rritur qarkullimin duke nxitur në këtë mënyrë rritjen e flokëve dhe duke i bër flokët të duken më të plotë dhe më të trashë. 

Redukton yndyrën në lëkurë dhe i mban flokët të pastër dhe të freskët.

Kafeina rrit qarkullimin e gjakut në gjëndrat e flokëve dhe nxit rritjen e flokëve. 

Forcon folikulat dhe ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve.

Gjithashtu, mbron flokët nga efektet e dëmshme të diellit dhe i bën flokët më të shëndetshëm dhe më të shndritshëm.

 

Lulja e marshmallow është e njohur për efektin e saj hidratues dhe zbutës në kujdesin e flokëve të thatë si dhe

ushqen flokët e dëmtuar, forcon fijet e flokëve dhe i bën flokët më të lehtë për t'u krehur.

Gjithashtu qetëson lëkurën e kokës dhe lehtëson kruajtjen ose acarimin.

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5