Kondicioner Orchid me Proteine Mendafshi dhe Ekstrakte Kamomili

SKU: PROD-20356
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

250 Në Stok

1,200 L

Përshkrim

Kondicioner Orchid Keratine me Proteine Mendafshi dhe Ekstrakte Kamomili

Jepini flokut tuaj volumin dhe hidratimin optimal sidomos ne pjeset ku floku ka nevoje per hidratim, ne menyre qe floku juaj te jete lehtesisht i menaxhueshem.

Ky produkt profesional eshte zhvilluar dhe ndertuar duke perdorur proteinat e mendafshit dhe ektraktet e kamomilit.

Kjo formule e avancuar i jep flokut tuaj dyfishin e butesis dhe lemimit qe ju mund te merni ne nje sallon bukurie.

Permban Kreatine, Ekstrakte Kamomili dhe Proteine mendafshi.

Kondicioner profesional per floke te yndyrshem

Sasia 500 ml

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5