Touch Me Shampo me Ekstrakte te Hudhres

SKU: PROD-16492
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Touch Me Shampo me Ekstrakte te Hudhres Formulë ekstra kundër rënies së flokëve, për rritjen e flokëve dhe kundër zbokthit. Formula e koncetruar e shampos me ekstrakte bimore dhe hudhra ndihmon në eleminimin e yndyrës së tepërt dhe për qetësimin e kruajtjes së skalpit të kokës, duke dhënë kështu flokë të shkëlqyeshëm dhe të zhdërvjellët. Ndihmon në forcimin e strukturës së flokëve, pë...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

600 L

Përshkrim

Touch Me Shampo me Ekstrakte te Hudhres

Formulë ekstra kundër rënies së flokëve, për rritjen e flokëve dhe kundër zbokthit.

Formula e koncetruar e shampos me ekstrakte bimore dhe hudhra ndihmon në eleminimin e yndyrës së tepërt dhe për qetësimin e kruajtjes së skalpit të kokës, duke dhënë kështu flokë të shkëlqyeshëm dhe të zhdërvjellët.

Ndihmon në forcimin e strukturës së flokëve, përrmirëson mekanizmat e flokut dhe të skalpit dhe ul rënien e flokëve, duke parandaluar irritimin e skalpit të kokës.

Hudhra: ndihmon në forcimin e flokëve.

Parandalon këputjen dhe rënien e flokëve. I përshtatshëm për flokë të thatë dhe skalp të irrituar.

Sasia 350 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5