Laser White Pasta e Dhembeve Qymyrin e Bambuse

SKU: PROD-16626
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

600 L

Përshkrim

Laser White Pasta e Dhembeve Qymyrin e Bambuse Super Zbardhues,

Per nje frymëmarrje të pastër dhe të freskët,

Perfekt per Heqjen e Njollave Eshte e pasur me pluhurin e qymyrit te Bambuse, i cili ndihmon per nje frymemarrje te fresket, redukton shumimin e bakterieve, pluhuri i qymyrit thith toksinat, te cilat shkaktojne eren e keqe te gojes Forcon dhembet dhe ju jep atyre bardhesi dhe shkelqim

Perdorimi: Perdoreni 2-3 here ne dite nuk lejohet per femijet nen moshen 3 vjec

Sasia 100 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5