Shampo me Vaj Argani Skin Doctor

SKU: PROD-16669
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

700 L

Përshkrim

Skin Doctor Shampo me Vaj Argani u krijua për të trajtuar dhe të mbrojë flokët tuaj nga këto efekte të dëmshme.

Kjo shampo përmban vaj Argani i cili eshte i njohur për cilësitë e tij unike mbi kujdesin e lekures…

Shampo me Vaji i arganit eshte i pershtatshem per floke pa shkelqim sepse i jep atyre force dhe hidratim.

Ushqen fibrat kapilare.

Lufton majat e djegura duke i dhene flokeve shkeqim dhe fleksibilitet. Perdoret dhe si riparues apo mbrojtes nga nxehtesia e pjastres apo thareses.

I përshtatshëm për flokët e ngjyrosura.

Sasia 400 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5