Minoxidil Shampoo

SKU: PROD-16745
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Shampo Terapeutike per Lehtesimin apo qetesimin e Skalpit te Acaruar, Zbokthit dhe Psoriasis. Per te gjitha llojet e Flokeve. Minoxidil Shampoo Sasia 210ml...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

700 L

Përshkrim

Shampo Terapeutike per Lehtesimin apo qetesimin e Skalpit te Acaruar, Zbokthit dhe Psoriasis.

Per te gjitha llojet e Flokeve.

Minoxidil Shampoo

Sasia 210ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5