Maskë Balte për Fytyrën me ekstraktet e Shafranit të Indisë

SKU: PROD-18497
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Maska e baltës e pasur me ekstraktet e shafranit të Indisë ka një strukturë ose përmbajtje kremoze e cila pastron dhe detoksifikon shumë mirë lëkurën e fytyrës duke depërtuar thellë ne porePas perdorimit lëkura juaj do të jetë e bukur, e pastër dhe jo e thatë.Përdorimi: 2-3 herë në javëAplikoni në fytyrën tuaj një shtresë dhe lëreni për rreth 10-15 minuta, më pas shpëlajeni me ujë....
Disponueshmëria:

100 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Maska e baltës e pasur me ekstraktet e shafranit të Indisë ka një strukturë ose përmbajtje kremoze e cila pastron dhe detoksifikon shumë mirë lëkurën e fytyrës duke depërtuar thellë ne pore
Pas perdorimit lëkura juaj do të jetë e bukur, e pastër dhe jo e thatë.

Përdorimi: 2-3 herë në javë
Aplikoni në fytyrën tuaj një shtresë dhe lëreni për rreth 10-15 minuta, më pas shpëlajeni me ujë.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5