Maskë për fytyrën me argjilë të bardhë

SKU: PROD-20152
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Maskë për fytyrën me argjilë të bardhë Përmban:  -argjilë të bardhë, -ekstrakte qumështi dhe mjaltë. Ndihmon në: - Zbardhim i menjëhershëm i lëkurës, - Zvogëlon poret,  - Largon qelizat e vdekura të lëkurës dhe e pastron atë thellësisht. Maska e lëkurës me argjilë të pastër ndihmon në detoksikimin dhe pastrimin e lëkurës. Kjo maskë ka përbërje kremoze dhe ndih...
Disponueshmëria:

300 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Maskë për fytyrën me argjilë të bardhë

Përmban: 

-argjilë të bardhë,

-ekstrakte qumështi dhe mjaltë.

Ndihmon në:

- Zbardhim i menjëhershëm i lëkurës,

- Zvogëlon poret, 

- Largon qelizat e vdekura të lëkurës dhe e pastron atë thellësisht.

Maska e lëkurës me argjilë të pastër ndihmon në detoksikimin dhe pastrimin e lëkurës. Kjo maskë ka përbërje kremoze dhe ndihmon në detoksikimin e lëkurës duke i pastruar poret në thellësi. E bën lëkurën të duket e pastër dhe e bukur pa e lënë atë të thatë.

Përdoreni këtë maskë për të arritur rezultatet më të mira në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

 

Përdorimi:

Aplikoni një shtresë të hollë në të gjithë fytyrën, 2 deri në 3 herë në javë. Pas aplikimit lëreni maskën në fytyrë për 10-15 minuta, pastaj shpërlajeni me ujë të pastër.

Shmangni zonën e syve dhe zonën e buzëve.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5