Pekmez me Pastë Speciale për Fëmijë me Kakao, Qumësht Blete, Pekmez, Mjaltë dhe Vitamina

SKU: PROD-20559
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

800 L

Përshkrim

Pekmez me Pastë Speciale për Fëmijë

Pastë me Kakao, Jelly Royal (Qumësht Blete), Pekmez, Mjaltë dhe Vitamina

Një përzierje speciale bimore që përmban: Kakao, Jelly Royal (Qumësht Blete), Pekmez, Mjaltë dhe Vitamina

Përdorimi: Është i përshtatshëm për të konsumuar 1 lugë çaji dy herë në ditë, përzihet para përdorimit.

Është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijët e moshës 2 vjeç e lart në çdo kohë të ditës, pavarësisht nëse janë të uritur apo të ngopur.

Ky produkt nuk është ilaç, por një supplement ushqimor.

Përmbajtja: Poleni. Qumesht Blete, mjaltë lulesh, miell kharnubi, pekmez kharnubi,

Ekstrakti apo pekmezi i kharnubit është një suplement ushqimor i pasur dhe i ëmbël i ekstraktuar nga bima e kharnubi.

Produkt Organik për Femijë

Paketim 430 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5