Pastë Krem Lajthie per Femije me Qumesht Blete, mjaltë dhe vitamina

SKU: PROD-20556
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

800 L

Përshkrim

Pastë Krem Lajthie per Femije me Qumesht Blete, mjaltë dhe vitamina

Njihuni me Pastën tonë Organike të formuluar posaçërisht për fëmijë!

E bërë nga një përzierje e bimëve dhe erëzave organike të cilësisë së lartë, pasta jonë Mesir është një mënyrë e sigurt dhe e shëndetshme për të mbështetur shëndetin e fëmijës suaj.

Përgatitet me kujdes duke përdorur vetëm barishtet dhe erëzat më të mira.

Produkt pa kimikate të dëmshme, konservues dhe aditivë artificialë për të siguruar që fëmija juaj të marrë produktin më të mirë të mundshëm.

E ka origjinën në Turqi dhe dihet se ka përfitime të shumta shëndetësore.

Ka veti për të rritur imunitetin, për të rritur tretjen dhe për të promovuar shëndetin e përgjithshëm.

Një nga përbërësit kryesorë të pastës krem lajthie është një përzierje e bimëve dhe erëzave organike duke përfshirë kanellën, xhenxhefilin, karafilin, arrëmyshkun dhe më shumë.

Këto barishte dhe erëza janë të njohura për vetitë e tyre antioksiduese, të cilat mund të ndihmojnë në mbështetjen e një sistemi të shëndetshëm imunitar tek fëmijët.

Për më tepër, pasta përmban ëmbëlsues natyralë si mjalti, i cili jo vetëm shton ëmbëlsi, por gjithashtu siguron energji për ta mbajtur fëmijën tuaj aktiv dhe vigjilent. E lehtë për t'u përdorur dhe mund të përfshihet në rutinën e përditshme të fëmijës suaj.

Përzieni një sasi të vogël paste me ujë të ngrohtë, qumësht ose pijen e preferuar të fëmijës suaj dhe shikoni fëmijën tuaj të shijojë shijen e shijshme dhe përfitimet e panumërta shëndetësore.

Mund të merret si një suplement ditor ose të përdoret në momentet kur fëmija juaj mund të ketë nevojë për mbështetje shtesë imunitare, të tilla si gjatë ndryshimeve sezonale ose kur shërohet nga një sëmundje.

Produkti ynë është i përshtatshëm për fëmijët e të gjitha moshave dhe është një shtesë e shkëlqyer për një mënyrë jetese të shëndetshme.

Thuajini lamtumirë suplementeve artificiale dhe jepini fëmijës tuaj dhuratën e natyrës me Pastën tonë me Lajthi.

Produkt Organik

Paketim 430 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5