Laser White Locion Trupi me Vitaminë C

SKU: PROD-20205
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Laser White Locion Trupi me Vitaminë C Locion zbardhues për përdorim të përditshëm në lëkurë, me ekstrakte natyrale të frutit të qitros dhe të vitaminës C. Ky locion përbëhet nga një bazë natyrale e qitros dhe e mangos. Këtij fruti i referohemi si “molla tropikale”, për shkak të vitaminave dhe mineraleve komplekse që përmban.  Ky locion ka një efekt qetësues në lëkurë, largon rrudhat, gjithas...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Laser White Locion Trupi me Vitaminë C

Locion zbardhues për përdorim të përditshëm në lëkurë, me ekstrakte natyrale të frutit të qitros dhe të vitaminës C.

Ky locion përbëhet nga një bazë natyrale e qitros dhe e mangos. Këtij fruti i referohemi si “molla tropikale”, për shkak të vitaminave dhe mineraleve komplekse që përmban. 

Ky locion ka një efekt qetësues në lëkurë, largon rrudhat, gjithashtu ka veti të shkëlqyera anti-inflamatore dhe e pastron lëkurën në thellësi.

Lëkurat e thata i hidraton dhe i ndihmon të qëndrojnë për një kohë të gjatë të hidratuara. Shmang rrjepjen e lëkurës dhe yndyrosjen e saj. Locioni me ekstrakte të mangos ka efekt rigjenerues në lëkurë, ndihmon në ngadalësimin e plakjes, gjithashtu parandalon njollat kafe të pleqërisë dhe strijat. 

 

Kujdes: Vetëm për përdorim të jashtëm, mbajeni në temperatura nën 30 gradë celcius, mbajeni larg vendeve që arrihen nga fëmijët.

Përdorimi: Masazhojeni në duar dhe në trup. Ideale është të përdoret pas dushit.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5