Touch Me Shampo me ekstrakte Ulliri

SKU: PROD-16498
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

600 L

Përshkrim

Touch Me Shampo me ekstrakte Ulliri

Formula speciale në shampon me ullinj parandalon rënien e flokëve.

Ajo shkëlqen, i jep volum dhe përmirëson elasticitetin dhe fortësinë e flokëve tuaj. Agjentët e tij bimorë pastrues, bëjnë të mundur butësisht dhe plotësisht pastrimin e flokëve tuaj dhe skalpit të kokës, duke parandaluar zbokthin.

Vaji i ullirit: Ndihmon flokët e thata dhe të dëmtuara që të jenë më të shëndetshme, të buta dhe që të shkëlqejnë.

Flokët e tuaja bëhen më të buta në prekje, nuk ngjiten dhe pa yndyrë.

Përdorimi: Aplikoni një masë shampoje tek flokët tuaja të lagura dhe shkumojini. Shpëlajini dhe thajini me peshqir.

Përbërësit: Ujë, cocamidopropyl betaine, Sodium Laureth Sulfate, disodium Laureth Sulfosuccinate, dimethicone, Acid Citrik, Sodium PCA, Panthenol, Methylisothiazolinone, Polyquaternium-10, ekstrakte të kamomilit, klorid sodium, parfum, ekstrakt ulliri.

Sasia 350 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5