Serum Orchid per Floket

SKU: PROD-18519
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,200 L

Përshkrim

Serumi me ekstraktet e bishtit te kalit dhe ginsengut ka ne permbajtje formule speciale, e cila i dedikohet flokeve te thate, te demtuar dhe te brishte.

Gjithashtu promovon rritjen e flokeve dhe i ben ato te shendtshem e me nje pamje rinore per nje kohe te gjate.

Forcon skalpin e dobet si dhe i ben floket te bute si mendafshi.

Permban: Vaj dhe Ekstrakte nga Bishti i kalit, Ekstrakte nga rrenja e ginsengut, Vaj Argani, Vaj Arre Kokosi, Vitamine E etj.

Sasia: 200 ml

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5