Serumi Mie Kundër Njollave

SKU: PROD-20344
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

2,500 L

Përshkrim

Serumi Mie Kundër Njollave

Serumi Mie Kundër Njollave ndihmon në reduktimin e parregullsive të ngjyrave dhe zbardhjen e njollave të lëkurës, linjave të holla dhe rrudhave. Redukton njollat e errëta të lëkurës, njollat e moshës, njollat e diellit dhe njollat e akneve.

Parandalon formimin e njollave të reja. Hidraton, ushqen dhe rinovon lëkurën.

Ofron një pamje të butë, rrezatuese dhe më të plotë.

Udhëzime Përdorimi: Aplikojeni çdo mbrëmje duke e masazhuar si një shtresë e hollë në lëkurë të pastër, duke përjashtuar zonën e syve.

Nëse përdoret gjatë ditës, këshillohet të plotësoni kujdesin tuaj me një krem kundër diellit.

Aplikoni disa pika serum duke masazhuar derisa të përthithet.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5