Hurma Sukkeri 600 gr

SKU: PROD-18110
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

500 L 600 L

Përshkrim

Hurmat Sukkeri: Lloj i veçantë i hurmave arabe. Të pasura me fibra, vitamina dhe lëndë ushqyese.
 
Karakteristikë e tyre është ëmbëlsia, me gjithë butësinë, aromën dhe shijen e karamelit.
 
Luftojnë anoreksinë, ulin kolesterolin, parandalojnë prishjen e dhëmbëve dhe gjithashtu ndihmojnë në largimin e lodhjes.
 
Ndihmojnë nënat reja në shtimin e qumshtit të gjirit, si dhe parandalojnë depresionin pas lindjes.
 
Hurmat Sukkeri nga Arabia Saudite, shumë të famshme në botën arabe për shijen, formën dhe ngjyrën e tyre unike.
 
Të buta, cilësi e parë, shumë të pasura me fibra të nevojshme për aparatin tretës.
 
Produkt 100% Organik - Origjina: Arabia Saudite
 
Sasia 600 gr
 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5