Hurma Medjool

SKU: PROD-18105
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,700 L 2,000 L

Përshkrim

Medjool: Burim i shkëlqyer i vitaminave B2, B3, B6, B9. Përmbajnë potassium në nivele të larta.
Një përmbajtje e tillë është shumë e nevojshme për shëndetin e kockave dhe vitalitetin e trupit.
 
Karburant natyral për trupin tuaj.
 
Mbrojnë shëndetin e trurit.
 
Të pasura me antioksidantë.
 
Janë të mëdha në përmasa. Kanë shije gati si karameli, të buta dhe me një aromë delikate.
 
Ndihmojnë në trajtimin e anemisë, pasi përmbajnë një nivel të lartë hekuri.
 
Produkt 100% Organik - Origjina: Arabia Saudite
 
Sasia 1 Kg
 
 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5