Immulti-C

SKU: PROD-18434
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

2,000 L

Përshkrim

Përfitoni duke Forcuar Sistemin tuaj imunitar me Immulti-C.
???? jashtëzakonisht i thjeshtë për t’u përdorur
???? Mund ta shtoni në ujë, lëng frutash dhe ta pini
???? nëse dëshironi, përzieni atë me ushqime të tilla si mjalti, kos
 
Qëndroni të fortë me IMMulti-C
 
Përzierje speciale bimore me përmbajtjen mbi 15 lloje bimesh dhe farave organike:
 
Shafran i Indisë, Xhenxhefil, Fara Liri, Propolisi, Polen, Xhinseng, Fara Chia, Vitamine C etj.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5