Orchid Krem Mbrojtës SPF 30

SKU: PROD-16728
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Orchid All Day Protection Cream

(Krem Orkid Mbrojtës gjatë gjithë ditës) Spf 30 Uva/uvb

50 ml

Ky krem është formuluar me vitaminë E dhe ka një spektër të gjerë mbrojtës ndaj rrezeve të diellit.

Ai mbron plotësisht lëkurën tuaj dhe e hidraton atë duke siguruar lëkurë me pamje më të re dhe më të shëndetshme.

Përdorimi Lyhini bollshëm të gjitha pjesët e ekspozuara ndaj diellit.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5