Kremi Zbardhues me Vaj Fara Kajsie per Lekuren e Fytyres dhe Qafes

SKU: PROD-18129
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Phenomenal Kremi Zbardhues per Lekuren e Fytyres dhe Qafes me Vaj Fara Kajsie    Perdoret si Rigjenerues i lekures dhe e ben ngjyren e lekures te njetrajteshme.   Vonon plakjen e Lekures si dhe i jep asaj nje shkelqim dhe zbardhim natyral. Parandalon problemet e lekures, Hidratues dhe ushqyes shume i mire per lekuren e fytyres dhe te qafes.   Suport shume te mire ne largimin e rrudhave tek konturet e syve   Dermatologjikisht i testuar dhe i aprovuar   Sasia 150 ml   ...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Phenomenal Kremi Zbardhues per Lekuren e Fytyres dhe Qafes me Vaj Fara Kajsie 
 
Perdoret si Rigjenerues i lekures dhe e ben ngjyren e lekures te njetrajteshme.
 
Vonon plakjen e Lekures si dhe i jep asaj nje shkelqim dhe zbardhim natyral.
Parandalon problemet e lekures, Hidratues dhe ushqyes shume i mire per lekuren e fytyres dhe te qafes.
 
Suport shume te mire ne largimin e rrudhave tek konturet e syve
 
Dermatologjikisht i testuar dhe i aprovuar
 
Sasia 150 ml 
 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5