Kremi Fytyre me Kolagjen dhe Vitamine E

SKU: PROD-16665
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

2,000 L

Përshkrim

Kremi Fytyre me Kolagjen dhe Vitamine E: Permban nje mix perberesish, te cilet luftojne plakjen e lekures e hidratojne ate, duke e transformuar lekuren e lodhur dhe me rrudha ne nje lekure te re. Kremi i jep butesi dhe hidratim lekures duke e mbrojtur nga plakja dhe duke e bere ate shkelqyese dhe me te re. Hidratimi qe i jep kremi lekuresa lufton procesin e plakjes ne te gjitha frontet duke stimuluar prodhimin e kolagjenit dhe duke iu dhene qelizave energji e cila zhduk shfaqen e rudhave dhe lufton radikalet e lira. Perdorimi: Masazhoni ne forme rrethore me majat e gishtave zonen e fytyres, qafes, poshte syve si dhe ballin.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5