Orchid Professional Xhel Sysh Rigjallërues

SKU: PROD-16737
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Orchid Professional Revitalizing Eye Gel With Vitamin E

(Xhel sysh Orkid rigjallëruese me vitaminë E)

Forcon dhe hidraton zonat delikate të syrit gjatë gjithë ditës.

Depërton me butësi thellësinë shtatë shtresore të lëkurës.

Ndihmon në reduktimin ënjtjeve dhe minimizon rrathët e errët të syve.

Përthith tërësisht dhe ndihmon makiazhin e syve të zgjasë gjatë gjithë ditës.

Përdorimi Me kujdes masazhohet lëkura e zonës së syrit me një sasi të vogël xheli. Përdoret në mëngjes dhe mbrëmje.

Xheli mund të përdoret nën makiazh.

Sasia 30gr

Prodhuar nga TARABISHI cosmetics Industries nën liçensën e Dead Sea Minerals Salts Co.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5