Krem me Vitamine E + Vaj Argani & Vaj Bajamesh

SKU: PROD-18132
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Phenomenal Krem me Vitamine E + Vaj Argani & Vaj Bajamesh 
Për Kujdesin e përditshëm të duarve dhe trupit tuaj.
 
I përshtatshëm për lëkurën e thatë dhe atë të lodhur.
Kujdes special për lëkurën e thatë dhe atë të lodhur.
 
Vitamina E për një kohë të gjatë është përdorur në kozmetikë për prodhimin e kremrave që i luftojnë rrudhat dhe shenjat tjera që tregojnë plakjen. Si anti-oksidant i fortë, vitamina E ndihmon në reduktimin e dëmeve që oksidimi ia shkakton qelizave të trupit.
 
Vitamina E është ilaçi më i mirë i lëkurës së thatë e cila forcohet, e posaçërisht për duart. Zakonisht tregon rezultate kur duart çahen nga i nxehti dhe i ftohti.
 
Argani i quajtur ndryshe “ari i shkretëtirës” duket se është krijuar posaçërisht për shëndetin dhe estetikën e lëkurës. Tashmë, në industrinë e kozmetikës, vaji i arganit është një nga përbërësit kryesorë të produkteve të shtrenjta dhe ekzotike, ekliziri i “rinisë së përjetshme” dhe një aset i ri dhe i pazëvendësueshëm në këtë fushë.
 
Me Kremin i cili permban vajin e arganit mund të keni një lëkurë të shëndetshme, të bukur dhe perfekte.
 
Vaji i bajameve është i pasur me vitamin A, B dhe E, që janë të rëndësishëm për shëndetin e lëkurës. Në të vërtetë, shumica e produkteve për kujdesin e lëkurës përmbajnë këto vitamina. Vaji ndihmon në mirëmbajtjen e lagështisë të lëkurës dhe thithet në çast pa bllokuar poret e lëkurës.
 
Vaji i bajameve është i shkëlqyeshëm të parandalojë shenjat e mplakjes duke rigjeneruar qëlizat e lëkurës dhe gjallëruar lëkurën e lodhur, duke ju bërë të dukeni të ri, më të freskët dhe keni lëkurë më vezulluese.
 
????Health & Beauty????
iso: 9001
iso: 22000
Standardet e PMP
 
Sasia 150 ml
 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5