Kremi per Fytyren dhe Trupin me Collagen dhe Faren e Zeze

SKU: PROD-18134
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Kremi per Fytyren dhe Trupin me Collagen dhe Faren e Zeze
Collagen Cream
 
Nje formule inovative e zhvilluar me baze Collagen dhe Faren e Zeze
 
Eshte nje krem zbardhues, i cili ribalancon dhe i jep shkelqim tonit te lekures, si dhe mbulon njollat dhe largon pikat e zeza.
 
Ky krem i vecante me permbajtjen e fares se zeze dhe Collagen permireson colagenin ne lekuren tuaj dhe e mbron ate nga rrezet ultra violet UV.
 
Mbron Lekuren tuaj nga rrezet e demshme te diellit, ruan shendetin e lekures, i jep asaj butesi, shkelqim dhe e ben me te lemuar.
 
Sasia 500 ml
 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5