Beauty Skin Scrub per Fytytren me ekstrakte te Fares se Zeze

SKU: PROD-18133
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Beauty Skin Scrub per Fytytren me ekstrakte te Fares se Zeze
 
Ne formulen e saj unike permban ekstrakte nga fara e zeze e cila me lehtesi pastron lekuren e fytyres pa efekte anesore duke e len ate te bute dhe te paster.
 
Aplikoni scrubin me majen e gishtave ne fytyre dhe qafe, masazhoeni lekuren ne forme rrethore per disa minuta dhe pastaj pastrojeni ate mire me uje.
 
Per rezultate te dukshme perdoreni scrubin 2 here ne jave.
 
I pershtshem per te gjitha tipet e lekures.
 
Sasia 500 ml
 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5