Kremi Profesional me Collagen për Flokët Kacurrela

SKU: PROD-20361
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Kremi Profesional me Collagen për Flokët Kacurrela nga Produkte Natyrale

Kremi Profesional Nitro Canada i pasur me ekstraktet e Collagenit për flokët Kacurrela, Forcon Floket, mbron flokët nga dëmtimi, i jep shkelqim flokut, e ushqen dhe e forcon ate si dhe i jep volum flokëve.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5