Vaj i Piperit te Kuq nga Tact

SKU: PROD-18156
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Pse duhet te perdorim Vaj te Piperit te Kuq nga Tact?1- Permban Proteina2- Kur konsumoni proteina, trupi automatikisht eshte i mbrojtur nga humbja e mases muskulare, imuniteti i dobet, semundjet respiratore, rrit permbajtjen e oksigjenit ne gjak dhe rregullon sistemin nervor3- Vaji i Piperit te Kuq mbron nga shume semundje,Veçanerisht te lidhura me mungesen e vitamines D4- Vaji i Piperit te Kuq ka permbajtje te larte me lende ushqyese si: vitamina, minerale dhe nje perqindje te larte te vitamines D, e cila ndihmon ne parandalimin e semun...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Pse duhet te perdorim Vaj te Piperit te Kuq nga Tact?

1- Permban Proteina
2- Kur konsumoni proteina, trupi automatikisht eshte i mbrojtur nga humbja e mases muskulare, imuniteti i dobet, semundjet respiratore, rrit permbajtjen e oksigjenit ne gjak dhe rregullon sistemin nervor
3- Vaji i Piperit te Kuq mbron nga shume semundje,
Veçanerisht te lidhura me mungesen e vitamines D
4- Vaji i Piperit te Kuq ka permbajtje te larte me lende ushqyese si: vitamina, minerale dhe nje perqindje te larte te vitamines D, e cila ndihmon ne parandalimin e semundjes Alzheimer, dobesine e kockave dhe kancerint
5- Permban sasi te larte te hekurit dhe vitamines C
6- Rrit nivelin e kolesterolit te mire ne gjak, gjithashtu mbron nga semundjet kardiovaskulare dhe semundjet koronare te zemres

Paketimi: Mbushje në shishe qelqi 60 ml.

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5