Tact Vaj Susami dhe Ulli

SKU: PROD-16644
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Tact Vaj Susami dhe Ulli Përdoret për trajtimin e arteriosklerozës, tensionit të gjakut dhe sëmundjeve të zemrës. Largon kruajtjen (pa ndonjë shkak të njohur) dhe shpërthim e puçrrave të lëkurës, përkundër efektit pozitiv ndaj infeksioneve, plagëve dhe djegieve të ndryshme. Jep rezultate të kënaqshme në trajtimin e ekzemës dhe psoriasis. Forcon flokun, i jep shkëlqim, gjallëron qelizat e flokut dhe lufton zbokthin. P&...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Tact Vaj Susami dhe Ulli

Përdoret për trajtimin e arteriosklerozës, tensionit të gjakut dhe sëmundjeve të zemrës.

Largon kruajtjen (pa ndonjë shkak të njohur) dhe shpërthim e puçrrave të lëkurës, përkundër efektit pozitiv ndaj infeksioneve, plagëve dhe djegieve të ndryshme.

  • Jep rezultate të kënaqshme në trajtimin e ekzemës dhe psoriasis.
  • Forcon flokun, i jep shkëlqim, gjallëron qelizat e flokut dhe lufton zbokthin.
  • Përdoret në trajtimin e encephalitit dhe të helmimit Botulism.
  • Është diuretik i mirë për problemet e veshkave dhe të kanaleve urinare dhe te fshikëzës.
  • Përdoret për rastet e kontraksioneve të muskujve, kyçeve dhe dhembjet e tyre.
  • Zbut lëkurën dhe fytyrën dhe pengon daljen e rrudhave.

Sasia 60 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5