Tact Vaj Kiwi

SKU: PROD-18159
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Dobite e Vajit Kiwi (Kivi) nga Tact 

1. Rregullon nivelin e sheqerit në gjak
2. Kiwi eshte i pasur ne fibra dhe si pasoje ai lehteson tretjen dhe zbut zorret
3. Parandalon disa tipe te kancerit, pasi Kiwi eshte i pasur me antioksidante
4. Rinovon qelizat dhe trajton aciditetin ne stomak
5. Trajton anemine pasi kiwi eshte i pasur me hekur
6. Redukton kolesterolin e keq
7. Kiwi lufton problemet e humbjes se flokeve pasi permban vitamina
8. Përshpejton rritjen e flokëve
9. Aktivizon qarkullimin e gjakut ne skalpin e kokes
10. Parandalon shfaqjen e thinjave, pasi permban sasi te lart bakeri, i cili ruan ngjyren orgjinale te flokeve
11. Ushqen floket dhe promovon rritjen e folikules se flokut
12. Trajton zbokthin dhe parandalon inflamacionin e skalpit te kokes, i cili con ne humbjen e flokeve
13. Trajton ekzemen

Paketimi: Mbushje në shishe qelqi 60 ml.

 

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5