Vaj i Cajit te Gjelber nga Tact

SKU: PROD-18157
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Perfitimet e Vajit te Cajit te Gjelber nga Tact - Green Tea Tact Oil

01 - Perdoret si nje dezinfektues antibakterial dhe mikrobial
02 - Perdoret ne trajtimin e disa llojeve te infeksioneve te shkaktuara nga bakteret duke vepruar krejtesisht ne organizmin tone si nje antibiotik natyral pa efekte negative dhe anesore
03 - Vret mikrobet e demshme qe mund te ekzistojne ne stomak, zorren e trashe, sistemin urinar dhe sistemin e tretjes
04 - Ndihmon ne trajtimin e malaries dhe etheve tropikale
05 - Ndihmon ne trajtimin e hemoroideve
06 - Ndihmon ne trajtimin e pickimit te insekteve
07 - Ndihmon ne trajtimin e akneve dhe lise
08 - Vaj i çajit jeshil lehteson kollitjen, ky vaj eshte i dobishem ne rastin e bronkitit dhe ne pergjithesi lehteson dhimbjen e frymemarrjes
09 - Largon mikrobet dhe bakteriet ne skalpin e kokes, gjithashtu forcon floket, pengon renien e flokeve dhe u jep atyre nje shkelqim terheqes
10 - Parandalon semundjet qe mund te prekin lekuren, sidomos inflamacionin e kembes, e cila prek me shpesh atletet ose personat te cilet meren me sport
11 - Hidraton lekuren pasi permban aminoacidin thiamin
12 - Vonon plakjen e lekures sepse ka permbajtje aminoacide
13 - Shume e dobishme per lekuren, veçanerisht lekuren me yndyrne, pasi ajo eshte me e ndjeshme ndaj alergjive
14 - Forcon kujtesen, pasi zvogelon sekretimin e acetilkolines.
15 - Trajtim efektiv kunder frymemarrjes se keqe
16 - Perzihet me uje te banjes per t'u perdorur si nje antiseptik per trupin
17 - Mund te perdoret pee gargare pasi eshte efektive ne trajtimin e Candida

Paketimi: Mbushje në shishe qelqi 60 ml.

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5