Tact Vaj Propolis me Mjalt

SKU: PROD-16655
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Tact Vaj Propolis me Mjalt

Forcon sistemin imunitar, kundër gripit, të ftohtit dhe grykëve.

Antioksidant dhe lehtëson bllokimet e trafikut në traktin e sipërm respirator.

Vret mikrobet që shkaktojnë prishjen e dhëmbëve dhe malcimin nullesh

Sasia 60 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5