Tact Vaj Jasmine

SKU: PROD-16651
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Tact Vaj Jasmine

I jep lëkurës freski dhe butësi, përmirëson humorin, ndihmon për të lehtësuar simptomat e PMS, për të përmirësuar gjëndjen shpirtërore dhe ju mundëson të flini qetë dhe ëmbël. Suport natyral në raste stresi dhe ankthi.

Sasia 60 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5