Tact Cardamom Oil

SKU: PROD-16648
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Tact Cardamom Oil 

Eshtë i dobishem për gurët në veshka, sëmundjet urinare dhe çrregullimet e tretjes.

Përdoret për trajtimin e inflamacioneve të mishrave të gojës dhe kunder dëmtimit të kavitetit te dhëmbeve.

Përdoret në mënyrë efektive kundër infeksioneve te lëkurës dhe puçrrave te fytyres.

Sasia 60 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5