Orchid Professional Xhel Kundër Rrudhave të Syve

SKU: PROD-16592
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Orchid Professional Anti-Wrinkles Eye Gel With Vitamin E & A & B5

(Xhel sysh Orkid me vitaminë E, A dhe B5)

Forcon dhe hidraton zonat delikate të syrit gjatë gjithë ditës.

Depërton me butësi thellësinë shtatë shtresore të lëkurës.

Ndihmon në reduktimin ënjtjeve dhe minimizon rrathët e errët të syve.

Përthith tërësisht dhe ndihmon makiazhin e syve të zgjasë gjatë gjithë ditës.

Përdorimi Me kujdes masazhohet lëkura e zonës së syrit me një sasi të vogël xheli në mëngjes dhe mbrëmje.

Xheli mund të përdoret nën makiazh.

Përmbajtja Vitaminë E, A, B5; ekstrakte kamomili dhe aloe vera; disodium EDTA; metil dhe propil, paraben-TEA , ujë i distiluar.

Kujdes: Vetëm për përdorim të jashtëm.

Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë.

Ndaloni përdorimin n.q.s. ka irritime.

Sasia 30 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5