Krem per Floket Kacurela me Vaj Argani

SKU: PROD-16743
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Skin Doctor Krem per Floket Kacurela

me Vaj Argani, ushqen Floket, ndihmon ne gjallerimin dhe forcimin e Flokeve te Demtuar.

I pademshem per floket e trajtuar me bojra dhe kimikate

Sasia 200gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5