Collagen & Vitamin E Skin Care Cream

SKU: PROD-18501
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

1000 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Collagen & Vitamin E Skin Care Cream - Kremi per Kujdesin e Lekures me Kolagjen & Vitamine E nga Produkte Natyrale

Kremi permban elementet natyral me te efektshem si Aloe Vera, Embrioni i Grurit, Kolagjen, Fare Luledielli.

Kjo permbajtje ndihmon ne reduktimin e shenjave te dukshme te plakjes se fytyres si dhe vonojn plakjen e lekures 

 

Formule e Pasur me Elemente Natyral

I jep Butesi Lekures

Trajtim i efektshem kunder plakjes se lekures

Evektiv kunder Lekures se Thate

Sasia 100ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5