Orchid Profesional Krem Kunder Strijeve

SKU: PROD-16658
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Krem per heqjen e shenjave nga hapja e lekures Scar & Chaps Removing Cream permban ekstrakt trangulli qe tendos lekuren, ndersa ekstraktet e tjera bimore dhe vajrat natyrale e mbajne lekuren te bute dhe shmangin shenjat ne te.

Ky krem perdoret per trajtimin e shenjave dhe hapjeve te lekures qe ndodhin ne gjymtyre dhe trup per shkak te dietave ose shtatezanise

Perdorimi : Lyhuni me krem ne zonat e deshiruara duke masazhuar, pastaj lereni ate derisa te perthitet plotesisht nga lekura.

Mund te perdoret dy here ne dite.

Sasia 75 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5