Krem Orchid Spf 50

SKU: PROD-18522
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

2,000 L

Përshkrim

Krem profesional per forcimin e lekures dhe mbrojte spf 50

Mbrojtes Profesional per Lekuren e Fytyres tuaj

Kremi Orchid eshte pjese e nje formule kunder renies dhe plakjes se lekures

Kjo formule ju mundeson nje efekt te dukshem dhe te menjehershem i cili zgjat per nje kohe te gjate

Formula ndihmon ne rigjenrimin dhe forcimin e lekures

Permban Kolagjen, i cili luan nje rol esencial ne suportimin e struktures se lekures, 

pasi me kalimin e kohes lekura humbet kolagjenin e si pasoj behet me pak elastike dhe humbet fortesine e saj.

Perqendrimi i lart ne vitaminat A dhe E mundeson nje rigjenerim natyral te lekures.

Permban vajra dhe agjent natyral, te cilet mbrojne lekuren nga rrezet e demshme te diellit

 

Sasia: 50 ml

Cmimi: 2000L

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5