Evline Krem me Jargë Kërmilli

SKU: PROD-20147
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

2,000 L

Përshkrim

Kombinim i jashtëzakonshëm i filtratit të jargës së kërmillit dhe i gjeneratës së fundit të heptapeptideve. Stimulon procesin fiziologjik të rigjenerimit të lëkurës dhe siguron rritje intense të tonifikimit dhe elasticitetit të lëkurës.

Dobitë: 

- rigjallëron dhe përmirëson strukturën e lëkurës,

- ngadalëson simptomat e para të plakjes,

- kombinimi i koenzimës Q10 dhe adenozimës mbrojnë tonifikimin dhe elasticitetin e lëkurës, zbehin rrudhat e para dhe linjat fine.

- plotëson defiçitet e e lëkurës në hidratim, duke siguruar butësi të lëkurës,

- funksionon në mënyrë përfekte si primer për make up-in.

Përdorimi:

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe në qafë të pastruar.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5