Snail Cream

SKU: PROD-16476
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Snail Cream Kremi me ekstraktin e kermillit pastron, zbardh dhe zbut lekuren, ndihmon ne eliminimin e shtresave te vdekura dhe bakterjeve te lekures dhe rrudhave etj...

Sasia 80 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5