Maskë me baltë nga Deti i Vdekur

SKU: PROD-20149
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Maskë me baltë nga Deti i Vdekur

Kjo maskë përbëhet nga një formulë e avancuar e cila përmban minerale nga Deti i Vdekur, që pastron butësisht lëkurën dhe zhbllokon pororet e bllokuara. 

Kjo maskë gjithashtu përmban përbërje bimore të cilat përmirësojnë paraqitjen e lëkurës së fytyrës suaj dhe minimizojnë poret, rrudhat dhe vijat fine të lëkurës.

Mënyra e përdorimit:

Përhapeni në të gjithë fytyrën dhe qafën, duke shmangur zonën e syve.

Lëreni derisa të thahet komplet (15-20 minuta).

Shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe me një peshqir të pastër (ose me diçka të ngjashme).

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5