Vajra

Vaji PN Organik i Castorit 250ml

0nga 5
(0)
 • Vaji PN Organik i Castorit  250 ml Vaji Castori sipas shumë mjekëve është mrekulli shëndetësore.   -Forcon sistemin imunitar, -Shëron Skleroz...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,600 L Shto në shportë

PN Organic Black Seed Oil 250 ml

0nga 5
(0)
 • Vaj Organik i Farës së Zezë - Suporti Natyral per Imunitetin e trupit Tuaj Vaj Organik i Farës së Zezë është përgatitur me metodën e ftohtë dhe ...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,800 L Shto në shportë

PN Organic Rosemary Oil 100 ml

0nga 5
(0)
 • PN Vaj Organik i Rozmarines 100 ml Përmirëson qarkullimin e gjakut në tru dhe është e dobishme për sëmundjen e Alzheimerit (demenca senile), në rastet e stresi...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,500 L Shto në shportë

LEPARES Mix Vaj per Riparimin e Flokeve dhe Trajtimin e Skalpit

0nga 5
(0)
 • Mix Vaj per Riparimin e Flokeve dhe Trajtimin e Skalpit Per te gjitha llojet e flokeve Jepini fund flokëve të thatë, të pajetë dhe të derdhur me vajin e kujdesit të...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,500 L Shto në shportë

Vaji Esencial i Eukaliptit 10 ml

0nga 5
(0)
 •   Disa prej vlerave më të mira shëndetësore të eukaliptit përfshijnë: përmirësimin e sistemit të frymëmarrjes, forcimin e imunitetit, uljen...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Vaji Esencial i Pishes 10 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji esencial i pishës ka shumë dobi dhe efekte të vecanta për shëndetin dhe mirëqenien e trupit 1. Antioksidant: parandalon dëmtimin e qelizave nga radikalet e lir...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Vaji Esencial i Karafilit 10 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji i Esencial i Karafilit është një vaj që prodhohet nga lulet e Karafilit duke i distiluar ato. Ky vaj ka një aromë të fortë dhe të pikantë, ë...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,300 L Shto në shportë

Vaji Esencial i Dafines 10 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji i Esencial i Dafinës ka disa dobi dhe përfitime për shëndetin e njeriut. 1. Ndihmon në uljen e stresit dhe ankthit. 2. Ndihmon në qetësimin e frymëmarrje...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,100 L Shto në shportë

Vaji Esencial i Portokallit 10 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji Esencial i Portokallit është një vaj që përdoret për aromaterapi dhe për shumë qëllime të tjera terapeutike. Ai prodhohet përmes distilimit ...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Vaji Esencial i Xhinxherit 10 ml

0nga 5
(0)
 •   Vaji Esencial i Xhinxherfilit (Ginger) ka shumë dobësi dhe efekte shëndetësore pozitive për organizmin. Disa nga këto dobësi dhe efekte janë: 1. Ndihmo...
Disponueshmëria:

50Në Stok

1,300 L Shto në shportë

Vaji Esencial i Limonit 10 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji Esencial i Limonit është i ekstraktuar nga lëngu i frutave apo kokrave të limonit përmes distilimit me avull. Kjo teknikë ekstraktimi krijon një vaj të ndr...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Vaj Esencial i Rozmarinës 10 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji Esencial i Rozmarinës ekstraktohet përmes procesit të distilimit me avull Vaji esencial i rozmarinës përmban komponentë të fuqishëm si acid karnozik, acid...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,100 L Shto në shportë

Vaji Esencial i Pemës së çajit 10 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji Esencial i Pemës së Çajit është një nga vajrat esenciale më të popullarizuara dhe të përdorura sot në aromaterapi. Ky vaj esencial ekstra...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,300 L Shto në shportë

Vaji Esencial i Mentes 10 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji Esencial i Mentes ka shumë dobi dhe përfitime për trupin dhe shëndetin tuaj emocional dhe psikologjik. Disa nga këto përfitime janë: Redukton stresin dhe ankth...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Vaji Esencial i Livandës 10 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji Esencial i Livandës ekstraktohet nga lulet e bimës së Livandës, e njohur si Lavandula angustifolia. Është një vaj esencial i njohur për aromën e tij r...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,100 L Shto në shportë

Vaji Esencial i Rigonit 10 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji Esencial i Rigonit ekstraktohet nga bimët e Origanum majorana duke përdorur një proces distilimi me avull. Kjo është një metodë e zakonshme e ekstraktimit t&eum...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,100 L Shto në shportë

Vaji Esencial i Kanelles 10 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji esencial i kanellës është i njohur për shumë efekte shëndetësore, ndaj është shumë i përdorur në aromaterapi. Vaji esencial i kanell&e...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Vaji i Farave të Pishës 60 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji i Farave të Pishës 60ml Forcon sistemin imunitar, Permireson qarkullimin e gjakut, Mbron kundër patogjenëve dhe përmirëson shëndetin e frymëmarrjes, Qe...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Tact Vaj Soje

0nga 5
(0)
 • Vaji i Sojës nga TactI cili ndihmon në shërimin e dëmit, që është bërë në lëkurë nga ndotja ose ekspozimit të diellit. Vaj i soje...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Vaj i Lules se Violetes nga Tact

0nga 5
(0)
 • Vaj i Lules se Violetes nga Tact Trajtoni shumë probleme të lëkurës si ekzema, aknet, dhe lehtëson acarimin e lekures.Hidraton lekuren e thate duke i dhene nje...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë