Vaji PN Organik i Castorit 250ml

SKU: PROD-25288
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

1,600 L

Përshkrim

Vaji PN Organik i Castorit  250 ml
Vaji Castori sipas shumë mjekëve është mrekulli shëndetësore.
 
-Forcon sistemin imunitar,
-Shëron Sklerozën e shumëfishtë
-Sëmundjen e Parkinsonit
-Paralizën cerebrale
-Humbjen e flokeve
-Dhimbjen nga artriti dhe reumatizmin
-Infeksionet maja
-Kapsllëkun
-Pastron zorrët
-Debllokon zorrët
-Problemet gastrointestinale
-Çrregullime menstruale
-Migrenen
-Puçrra në fytyrë
-Djegiet nga dielli
-Infeksion mikotik i këmbës
-Abrasionsin e lëkurës
-Pezmatim
-Me masazh bën lehtsimin e nyjeve
-Shëron muskujt e lënduar
 
Disa mënyra se si të përdoret Vaji Castori Ilaç për kapsllëk Studimet kanë treguar se Vaji Castori është një pastrues shumë i fortë i zorrëve, që e bën atë shumë të efektshme kundër kapsllëk.
 
Prandaj, thjesht merrë një lugë çaji me vaj Castori dhe pije në mëngjes për 3 ditë nëse nuk vreni efekt konsultohuni me mjekun tuaj.
 
Problemet e lëkurës Studimet e suksesshme kanë miratuar përdorimin e Vajit Castori për infeksionet e lëkurës dhe probleme të tjera të lëkurës të tilla si djegien nga dielli, abrasions, puçrra fytyre, lëkurë të thatë, lythat, mëlçisë / sportistët në moshë, atletët për këmbë të forta, kruarje të lëkurës dhe sëmundjet kronike të lëkurës
 
Kujdes: nuk lejohet përdorimi pa konsultën me mjekun për: fëmijet nën moshen 12 vjeçare dhe gratë shtatzëna.
 
Paketim: 250ml

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5