Vaji i Farave të Pishës 60 ml

SKU: PROD-20135
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Vaji i Farave të Pishës 60ml

Forcon sistemin imunitar,

Permireson qarkullimin e gjakut,

Mbron kundër patogjenëve dhe përmirëson shëndetin e frymëmarrjes,

Qetësues i lekures se acaruar dhe te thatë,

Lufton plakjen,

Ndihmon në rritjen e flokëve,

Mban lëkurën e kokës të pastër dhe pa zbokth.

Përdorimi i brendshëm:

Një lugë gjelle në ditë.

 

Përdorimi i jashtëm:

Aplikohet në lëkurë një herë në ditë, në lëkurën e kokës një herë në javë.

 

Efekte anësore:

Në asnjë rast të respektimit të dozës dhe metodës së përdorimit nuk ka pasur efekte anësore, pasi preparati është 100% natyral.

Magazinimi:

Mbajeni në një vend të thatë të ftohtë jashtë mundësive të fëmijëve.

 

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5