Tact Vaj Soje

SKU: PROD-18162
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Vaji i Sojës nga Tact

I cili ndihmon në shërimin e dëmit, që është bërë në lëkurë nga ndotja ose ekspozimit të diellit.


Vaj i sojes përmban antioksidantë, të cilet ndihmojne në ruajtjen e shëndetit të lëkurës dhe i japin shkëlqim të veçantë fytyës.
Vitamina E dhe Vitamina B kompleks pengojne zhvillimin e paraqitjes së rrudhave.
Gjithashtu, duke ngrënë produkte me bazë soje do të mbroni lëkurën, do te ulni sasine e kolesterolit dhe rrezikun e arterosklerozes, infarktit.


Konsumimi i vajit te sojes shton perqendrimin dhe kujtesen, zhvillon masen muskulore dhe kockat.

Paketimi: Mbushje në shishe qelqi 60 ml.

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5