Mie Eczemex Krem per Ekzema 150ml

SKU: PROD-20348
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

2,000 L

Përshkrim

Krem Mie Eczemex 150ml

Kremi për Kujdesin dhe Riparimin e Lëkurës Mie Eczemex është krijuar posaçërisht për të lehtësuar kruajtjen dhe koren e lëkurës të shkaktuar nga ekzema.

Me formulën e tij pa kortizon, parandalon kruajtjen dhe formimin e kores dhe siguron që lëkura të rifitojë pamjen e saj natyrale.

Falë vitaminave, mineraleve dhe ekstrakteve bimore që përmban, mbron barrierën e lëkurës suaj, ndihmon për ta mbajtur atë fleksibël dhe të lagësht dhe e lehtëson atë shpejt.

Eczemex Repairing Skin Care Cream ushqen dhe hidraton lëkurën tuaj.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të mjaftueshme në lëkurën tuaj sipas nevojës disa herë në ditë. Mund të aplikohet aq sa nevojitet në zonat e irrituara dhe kruarje të lëkurës. Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5