Tact Vaj Pishtar Uji

SKU: PROD-16539
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Vaji i pishtarit të ujit nga Tact pastron organin tretës, rrugët urinare, lehtëson djersitjen dhe ciklin menstrual, pastron qukat e fytyrës dhe vitiligo (njollat e bardha në lëkurë).

Ai është i dobishëm për parandalimin e rënies së flokëve dhe shërben si forcues seksual mjaft i efektshëm.

Përbërja: Përbërësit e efektshëm janë Fe, P, jodi, Ca, glikozit kibriti dhe përmban vitaminat: A, B2, C, E, PP.

Përdorimi i jashtëm: Është i dobishëm për skalpin e kokës, për aknet dhe sëmundjen e lëkurës psoriasis.

Përdorimi i mbrendshëm:

• Aktivizon aktivitetin seksual, sepse përmban B5.

• Shërben si përforcues i përgjithshëm kundër dobësisë së diabetit.

• Lehtëson urinimin.

• Shërben si anti-kolle dhe hap oreksin.

• Forcon dhëmbët, mishin e dhëmbëve dhe mbron nga plasaritja e tyre.

• Ul nivelin e kolesterolit dhe të yndyrnave në gjak.

• Largon gëlbazën.

• Qetëson dhembjet, romatizmën dhe kyçet.

• Ndihmon proçesin e tretjes dhe në shkarkimin e verdhëzës.

Doza:

• Për përdorimin e brendshëm merret një lugë e vogël në mëngjes dhe mbrëmje.

• Për përdorimin e jashtëm lyhet me të lëkura ose skalpi i kokës.

Sasia 60 ml

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5