Tact Watermelon Oil

SKU: PROD-16636
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Vaj TACT me Shalqi është nje vaj shumë ushqyes, përmban sasi të larta të acideve yndyrore të pangopura.

Ka aftësi hidratuese, te cilat e bëjne kete vaj të përsosur per tu përzierë me vajrja te tjer për trupin ose fytyrën.

Eshte i përshtatshem për lëkurë me yndyrë dhe zëvendëson ne menyre te shkëlqyer te gjitha llojet e tjera te vajrave mineral.

Ky vaj eshte gjithashtu i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures, është i pasur me acide yndyrore esenciale të cilat ndihmojnë për të rivendosur elasticitet në lëkurë.  

Vaj TACT me Shalqi është nje vaj shumë hidratues edhe një zgjedhje e përkryer për personat qe kane lekure te yndyrshme.

Sasia 60 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5